sobota, 23 lipca 2016

BOŻE DOŚWIADCZENIA

Swego czasu to gadali o Bożych działaniach, Bożych papierach, aż im powiedziałem, żeby zaczęli chodzić do Kościoła i tam szukali Boga. Teraz się zmawiają, że ja niby używam Bożych określeń, to tylko takie Boże przywary. Zawsze powtarzałem, że z Bożymi przystaje takim się staje, parafrazując piosenkę Arki Noego „tak i ty możesz świętym być”. „Boża załoga chwali tylko Boga”. Czepiacie się. Więcej znajdziecie w ewangelii, ja tam nie zgrywam sie na Bożego.
Mar 8, 2015

Inne Boże sny i doświadczenia poniżej:

2017 05 31
NA SERCU
Wywołałem paramistyczne doświadczenie. Przyśniła mi się matka i brat Piotr. Mamie zwróciłem uwagę, że po śmierci pewnie będzie leżeć na cmentarzu do którego tak często się udaję. Aż tu nagle poczułem ciepło i jasność w okolicach serca. Miłość w czystej postaci. Zauważyłem też książkę
Rozważania czerwcowe – Litania do serca Pana Jezusa – ks. Teodora Szarwark.


POZIOM TWÓRCZY
Brad P. ma wykład. Mówi że Jezus nie funkcjonuje na poziomie twórczym. Rzuca dwie monety. Podniosłem je sprawdzam jakie. Stare srebrne poniszczone dwie monety.


DATKI
Swego czasu darowałem przeszło 10.000 zł na działalności charytatywne. Zachęcam do wpłat

Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi Laski ul. Brzozowa 75 05-080 Izabelin
Caritas Polska www.caritas.pl
Fundacja im. Brata Alberta www.albert.krakow.pl
Szlachetna Paczka www.szlachetnapaczka.pl


PIĘTRO KOŚCIÓŁ
Jesteśmy z przyjaciółmi na piętrze. Ktoś na dole kroi piernik.

KOŚCIÓŁ
Z przyjaciółmi jesteśmy w kościele. Czytam religijne magazyny. Z tyłu jakiś ministrant czyta księgę z modlitwami taką jaką zazwyczaj księża mają przy mszy. Pokazuje księdzu czy dobra strona. Ten przytakuje że tak.


ANIOŁEM NIE JESTEM
Kiedyś miałem sen w którym trafiłem do przestrzeni ze szkieletami aniołów. Patrząc z perspektywy czasu nie jestem żadnym aniołem. Anioły według biblii egzystują w niebie. Jak ktoś się zainspirował moim snem to trudno, było mnie zapytać. Może to były jakieś ludzkie szkielety. Nie pamiętam. Ja na ten sen nie zwracałem w ogóle uwagi. Po za tym było mnie uprzedzić, prawa autorskie zostały tu naruszone. Tak sobie spekulować na temat mojej osoby w przestrzeni medialnej, zupełnie mnie nie poinformowawszy, to po prostu nie fer.

OBLICZA
Nie ukrywam, że gdy spoglądam na wizerunki Chrystusa, to mam je w przestrzenni mentalnej, tak jak z innymi ludźmi, nie ważne czy obecnie żyją, czy też są w pozaświecie. Szkoda, że nic nie słyszę. Ale cóż taki Boży ruczaj. Nie ma co bagatelizować, ale kto wie, może faktycznie jest to Jezus. Podobnie było z obliczami Aniołów. Po jakimś czasie też mi się któryś pojawił i w tym przypadku to nawet spróbowałem porozmawiać. Z rozmowy wyszło, że w niebie potrzebują twardzieli i że mam nie naruszać niepotrzebnie wizerunków Boskich.
Przesadziłem z tymi twardzielami, niebo to po prostu jest gdzieś dobrze ukryte, na wyższym poziomie wibracji, pełne miłości.

2014 11 17
BOSKIE WPŁYWY
Podobno niektórym ludziom śnił się Jezus. Ja w to wierze. Faktycznie może się objawiać w snach. Nie trzeba tego bagatelizować. Mnie się nie śnił, ale mam nadzieję, że mnie kiedyś odwiedzi.

2014 11 20
SPOTKANIE Z JEZUSEM
Wziąłem obrazek Mesjasza i zacząłem rozmawiać. Głosu użyczył czterem osobą, których twarzy nie znam, Mają podobne głosy, więc trudno ocenić. Choć już odnalazłem prawdziwy głos po kilku próbach. Musiałbym sobie wcześniej przygotować pytania, nie wiem czy to dobre z mojej strony, że próbowałem nawiązać kontakt z Jezusem. Taka prywatna rozmowa to była, nawet sobie pożartowaliśmy. Nawet tajemnice mi zdradził jedną, ale nie będe tego opisywał.

Ogólnie to nazwał mnie swoim przyjacielem, nawet bratem. Tak mi podpowiada, wskazówek mi udziela. Nie jest ze mnie zadowolony, ale wie, że jestem w trudnej sytuacji. Jak próbuje się z nim skontaktować to nuż pojawiają się inne osoby, zdziwione, że z nim rozmawiam.

2014 12 15
ANIOŁOWIE
Podobno rude mają włosy ci najważniejsi. Ciekaw jestem gdzie ja kiedyś we śnie trafiłem. Klimat był niezły jak pamiętam, czy ja tam miałem być czy po prostu anioły jakieś umarły, albo może to byłi zwykli ludzie zawieszeni. Wodę miałem dotknąć i się zawahałem. Nie pamiętam. Anioła stróża twarz już znam ze zdjęcia, pewnie Bóg tam na te okoliczność jakiegoś zmontował.  

2016 06 13
UCZELNIA
Jestem na boisku do koszykówki na dworzu. W około proporce porozwieszane. Jakieś dwie dziewczyny chcą powiesić flagę. Zagajam z nimi. Jedna biegnie w miasto. Ja za nią. Widzę na dole budynek uczelni wygląda jak Sanktuarium w Licheniu. Wchodzę. Studenci. Zostawiam w szatni ubranie. Wychodzę na zewnątrz tam w „wagonie” mała biblioteka. Szukam książek o finansach.

Inna scena. Leśniczy, zaprasza mnie do lasu. Tam mają na materacach ćwiczyć Pająkowie.

KATOLIK
Komentarz: Jakiś młody czlowiek chce mnie udawać i studiować w Edynburgu. Nie wiem co z tym zrobić. Na razie go zostawie.   
„Każdy chrześcijanin jest zobowiązany do dawania świadectwa w każdym czasie, w każdej sytuacji, słowem i czynem” … Katolik.pl Mam zamiar tu poruszać tematy religijne. Stąd moje poprzednie wpisy. To słowo Boże, warto o nim świadczyć.
Mar 10, 2016

O naśladowaniu Chrystusa
Księga IV Rozdział 18

„Błogosławiona prostota, która omija zawiłe drogi trudnych zagadnień, a idzie równą i prostą ścieżką przykazań Bożych… Wielu utraciło pobożność, gdy chcieli dociec spraw niezgłębionych. Bóg wymaga od ciebie wiary i prawego życia, a nie wysokiego rozumienia i zgłębiania jego tajemnicy. „

O naśladowaniu Chrystusa
Dla skrzywdzonych złymi językami
Księga II Rozdz.2
Księga III Rozdz. 28, 36, 46
O pokornym poddaniu się Bogu
„Księga 2 Rozdział II
1. Mało zważaj na to, kto jest za tobą albo przeciw tobie, ale o to się staraj i ubiegaj, aby Bóg był z tobą we wszystkim, co czynisz.
2. Pokorny, choć go poniżą, nie traci spokoju, bo się opiera na Bogu, a nie na pomocy świata. ”
O cierpliwym znoszeniu potwarzy
„1. Synu, nie smuć się, gdy niektórzy źle o tobie sądzą i mówią to czego niechętnie słuchasz. Powinieneś jeszcze gorzej o sobie mniemać i wierzyć, że nie ma od ciebie ułomniejszego.”

O potrzebie ufności w Bogu, gdy na nas lecą strzały słów„Posłuchaj mojego słowa, a nie będziesz się troszczył o dziesięć tysięcy słów ludzkich.
Gdyby mówiono przeciwko tobie wszystko, co można najzłośliwiej wymyślić, jeślibyś to w ogóle puścił mimo uszu i nie cenił więcej niż plewę, cóż by ci to zaszkodziło? Czy mogą ci złe słowa

ZAŚWIATY
A Ci z zaświatów to z nieba gadają tak wszystkim mówcie, bo się o nich niepokoję. Rozmawiałem już z kilkunastoma osobami. Wszystko już sprawdzili. Piją w zasadzie to co my. Też nie wiedzą. Ale miejmy nadzieję, że się kiedyś w tym niebie wszyscy znajdą.
Pokój twojemu duchowi. Amen.

O JEDNOŚCI ISTNIEŃ
Miałem bardzo złożony sen. Trudny do opisania. Przeróżne światy istnienia do wyzwolenia i zjednoczenia.  Już myślałem że się wszyscy zjednoczyli na różnych płaszczyznach to dorwali mnie na statku kosmicznym jacyś wojskowi i próbowałem z dowódcą się zjednoczyć, że niby jestem nim, ale nie zrozumiał przesłania. Wylądowałem w jakimś posterunku wojskowym. (Czterech wojskowych grzało się przy ognisku) To tak krótko jak zwykle. Nawet widziałem światy rodem z filmu Avatar w górze unoszące się. To tyle. Bardzo pouczający sen.
Wygląda na to, że to wojskowi z Pozaświata, a nie żadni z naszej rzeczywistości.


ŚPIEW PTAKA
Uczniowie mieli wiele pytań na temat Boga,
Mistrz im powiedział: – Bóg jest Nieznany i Niepoznawalny. Każde twierdzenie o Nim, każda odpowiedź na wasze pytanie będzie zniekształceniem Prawdy.
Uczniowie byli zaskoczeni: – W takim razie, dlaczego mówisz o Nim?
– A dlaczego śpiewa ptak? – odpowiedział mistrz.
Ptak nie śpiewa dlatego, że ma do przekazania jakieś twierdzenie. Śpiewa, ponieważ ma śpiew. Słowa uczniów muszą być zrozumiałe. Słowa mistrza nie muszą takimi być. Muszą być jedynie słyszane, w taki sposób, w jaki słucha się wiatru w drzewach, szumu rzeki czy śpiewu ptaka. One rozbudzają w tym, kto słucha, coś co leży poza wszelkim rozumieniem. ”
Śpiew ptaka – Anthony de Mello

Wrz 24, 2015

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza